Yukarı Çık
Anasayfa » Soğuk Yıkama Makinaları
Soğuk Yıkama Makinaları

ROTOWASH, tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere güçlü ve sağlam benzin, dizel vede elektrik motorları ile çalışan, sabit, araç üstü ve çok kullanıcılı merkezi sistemlerimize son teknolojiyi uygulayarak imal ettiğimiz ürün yelpazemizden ihtiyacınıza uygun seçeceğiniz yüksek basınçlı soğuk su püskürtme makinesi ile iç ve dış yüzeylerdeki kirleri temizlemeyi kolay ve ekonomik hale getirebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımızın zaman, insan gücü, enerji gibi maliyetlerini aşağı çekebilmek adına her gün daha iyisini yapabilmek için, teknolojimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

 

 

Toplam 19 adet kategori listeleniyor
ST Soğuk Basınçlı Yıkama Makinaları Oto yıkama makinesi ihtiyaçlarınız için st soğuk basınçlı yıkama makineleri sayfamızı ziyaret ederek kategoride yer alan tüm ürünlerimize göz atabilirsiniz.
SD Soğuk Basınçlı Yıkama Makinaları SD serisi basınçlı yıkama makinelerimiz bu kategoride yer almaktadır. Alt kategoriye erişim sağlamak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
HD Süper Pro Soğuk Yıkama Makinaları
HS Soğuk Kümes Temizleme Makinaları - 100 Metre Hortumlu Profesyonel bir kümes temizleme makinasına sahip olmak için doğru adrestesiniz.
SK Süper Klas 350 - 500 Bar Su Jetleri SK serisi yüksek basınçlı su jetleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 350, 500 ve 600 bar basınçlı su jeti modellerimiz web sayfamızda yer almaktadır.
SL Lastik Tekerlekli Yıkamalar
GL İki Kullanıcılı İç Alan Modüler Seri
MP Duvar Montajlı Seri
Araç Üstü Yıkama Makinaları
KK Sulu Kumlama Makinaları
MT Tablalı Yıkama Makinaları
BJ Benzin Motorlu Süper Su Jetleri
Standlı Yıkama Makinaları
RR Oto Yıkama Oto Köpük Seri
DC Paslanmaz Duvar Tipi Yıkama Makinaları
MK Çelik Kafes
DX Çelik Kafes Dik Yıkama Makinaları
NK Paslanmaz Hortum Sarma Makaralı Seri
Özel Çözümler
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Rotowash 2020. webhox