Yukarı Çık
Anasayfa » Hidro Statik Test Pompaları
Hidro Statik Test Pompaları

Basınç ayar valfi ile basınç seviyesi istenilen değere sabitlenebilir. Su test basıncı bu sabitlenen değerin üzerine çıkmaz. Basınç ayar valfi aynı zamanda basınçlı suyun geri tepmesini önleyen ve test işleminde basıncın sabit kalmasını sağlayan çek valf ile donatılmıştır. Doğalgaz, petrol boru hatlarının testi, Şebeke suyu boru hatlarının testi, Hortum, çelik boru, Akışkan taşıyan hatların testi, Su tankları, kalorifer kazanları, buhar kazanları testi, Yüksek basınç altında çalışan her tür ekipmanın testi,

Toplam 9 adet ürün listeleniyor
63522 - BT 1500 TURBO BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63523 - BT 2000 TURBO BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63524 - BT 2500 TURBO BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63525 - BT 3000 TURBO BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63526 - BT 4000 TURBO BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63527 - BT 5000 TURBO BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63520 - BT 1500 TURBO M BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63521 - BT 2000 TURBO M BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
63145 - BT 1450 TURBO PLUS BT Serisi Yüksek basınç su test pompaları geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve montaj sanayisinin olmazsa olmazı olan test pompaları genel olarak aşağıda belirtilen alan ve sektörlerde kullanılır.
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Rotowash 2020. webhox