Yukarı Çık
Anasayfa » Sıcak Soğuk Yıkama Makinaları » SDS - E Elektrik Isıtmalı Sıcak Soğuk Yıkamalar
SDS - E Elektrik Isıtmalı Sıcak Soğuk Yıkamalar
Elektrik ısıtmalı Sıcak Soğuk Yüksek Basınçlı Yıkayıcılar  Turbo Plus tetikli modeller 150-180 bar çalışma basıncına sahiptir. Sıcak soğuk elektrik ısıtmalı yıkama makinesi kokusuz, zehirli gaz üretmeyen ve dumansız kullanım şekli ile emisyon istenmeyen kapalı alanlarda, Hijyenik alanlarda, Hastanelerde ve her türlü gıda, et, süt ürünleri, konserve gıda fabrikalarında kullanılır. 
Toplam 4 adet ürün listeleniyor
SDS - E 1500 TURBO PLUS - Sıcak Soğuk 150 Bar Tetikli Sıcak soğuk elektrik ısıtmalı yıkama makinesi kokusuz, zehirli gaz üretmeyen ve dumansız kullanım şekli ile emisyon istenmeyen kapalı alanlarda kullanılır.
SDS - E 1800 TURBO PLUS - Sıcak Soğuk 180 Bar Tetikli Sıcak soğuk elektrik ısıtmalı yıkama makinesi kokusuz, zehirli gaz üretmeyen ve dumansız kullanım şekli ile emisyon istenmeyen kapalı alanlarda kullanılır.
SHS - E 1500 TURBO PLUS - Sıcak Soğuk 150 Bar Tetikli Makaralı Sıcak soğuk elektrik ısıtmalı yıkama makinesi kokusuz, zehirli gaz üretmeyen ve dumansız kullanım şekli ile emisyon istenmeyen kapalı alanlarda kullanılır.
SHS - E 1800 TURBO PLUS - Sıcak Soğuk 180 Bar Tetikli Makaralı Sıcak soğuk elektrik ısıtmalı yıkama makinesi kokusuz, zehirli gaz üretmeyen ve dumansız kullanım şekli ile emisyon istenmeyen kapalı alanlarda kullanılır.
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Rotowash 2018.