Yukarı Çık
Anasayfa » Oto Bakım Ürünleri
Oto Bakım Ürünleri
Toplam 19 adet ürün listeleniyor
Cilalı Fırçasız Yıkama Kimyasalı Ağır araç oto yıkama köpüğü araç üzerindeki kiri, çamuru ve tozu mükemmel bir şekilde temizler.
Detaylı İç Temizlik Detay temizlik ürünü özel formülü ile otomobillerin genel temizliğini derinlemesine yapmanızı sağlarken hijyenik yapısı ile de aracınıza sağlık katar.
Lastik Parlatıcı Lâstik parlatıcı özel formülü ile lastiklere kalıcı ıslak görünüm kazandırır.
Jant Temizleyici Jant temizleyici solüsyon alkali karakterde solvent ve asit bazlı kimyasallar içermeyen bir yağ ve kir çözücüdür.
Motor Temizleme Motor bloklarını ve diğer aksamlarında biriken yağ ve kirleri alkali yapısı ile kolayca temizler. Yanıcı, parlayıcı ve uçucu kimyasallar içermez.
Hızlı Cila Hızlı Cila, otomobillere hızlı bir parlaklık kazandıran natürel ve silikon yağlar içeren kompleks yapıda bir üründür.
Torpido Sütü Araç içerisindeki deri, vinil ve plastik yüzeylerin temizliğinde ve bakımında kullanılır. Kullanılan yüzeylerde ilk günkü gibi doğal görünüm sağlar.
Oto Parfüm 12'li kutularda bulunan oto/oda parfümlerimizin çeşitlerini buraya tıklayarak görüntüleyebliirsiniz.
Silikon Süt Deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri temizleyip, parlatarak ayni zamanda güneşin zararlı uv ışınlarından korumaya yardımcı olur.
Hızlı Cila Parlaklık Arttırıcı Vaks. Püskürt ve Sil. Pürüzsüz Sonuç. Pürüzsüz ve Parlak Yüzeyler.
Jant Temizleme İçeriğinde özel çözücü maddeler sayesinde janta bulaşmış zift,balata tozu ve diğer lekeleri çözerek aynı aynı zamanda janta parlak bir görünüm verir.
Oto Koltuk Ve Döşeme Koruyucu Koltuk ve döşemelerinizi lekelere karşı korumada yardımcı olur. Aracınızın koltuk ve döşemelerinde derinlemesine temizlik, güçlü koruma sağlar.
Motor Temizleme Yağı ve kiri gidererek tüm motor parçalarını hızlı ve etkili bir şekilde kirden arındırır.
Kumaş Temizleme Spreyi Tüm kumaşlar için idealdir, kumaş yüzeyleri ıslatmaz, aktif köpüğü ile kirleri derinlemesine temizler, garantili hijyenik temizlik sağlar.
Oto Vaks İçeriğindeki mikro tanecikler sayesinde ince çizikleri etkili bir şekilde boyaya zarar vermeden yok eder.
Lastik Parlatma İçeriğinde özel çözücü maddeler sayesinde janta bulaşmış zift, balata tozu ve diğer lekeleri çözerek aynı ayni zamanda janta parlak bir görünüm verir.
Boya Koruma Boyalı yüzeye tutunan polimer içeren sıvı, sentetik bir wax tır. Bu yapısı sayesinde inanılmaz bir dayanıklılık ve üstün su kaydırma özelliğine sahiptir.
Mikrofiber Bez Yumuşak dokusu ve yüksek emici özelliği ile, boya yüzeyini kolayca ve hızlıca kurulamak için üretilmiş özel bir üründür.
Cam Sil Çekçek Yumuşak silikon kauçuk çekme ucu ile suyu çekerek alabilirsiniz. Çekilen yüzeyde kesinlikle su ve iz bırakmaz.
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Rotowash 2018.