Yukarı Çık
Anasayfa » Jet Köpük ve Dezenfektan Sistemleri
Jet Köpük ve Dezenfektan Sistemleri
Toplam 8 adet ürün listeleniyor
Oto Yıkama + Oto Jet Köpük PLC otomasyon özelliği sayesinde 1 TL ile 50 TL arasında çalışma para miktarını ve çalışma süresini şifreli menüden kolayca ayarlayabilirsiniz.
MJ Jet Köpük Sistemi Kolay kullanım detayları ile yüksek verim, ve özel emniyet sistemi ile asgari ölçüde su, zaman ve düşük elektrik sarfiyatı için doğru tercih.
NJ 2000 Dezenfektan + Durulama Makinası Kolay kullanım detayları ile yüksek verim, ve özel emniyet sistemi ile asgari ölçüde su, zaman ve düşük elektrik sarfiyatı için doğru tercih.
NJ 2500 Dezenfektan + Durulama Makinası Kolay kullanım detayları ile yüksek verim, ve özel emniyet sistemi ile asgari ölçüde su, zaman ve düşük elektrik sarfiyatı için doğru tercih.
DJ 2000 Dezenfektan + Durulama Makinası Kolay kullanım detayları ile yüksek verim, ve özel emniyet sistemi ile asgari ölçüde su, zaman ve düşük elektrik sarfiyatı için doğru tercih.
DJ 2500 Dezenfektan + Durulama Makinası Kolay kullanım detayları ile yüksek verim, ve özel emniyet sistemi ile asgari ölçüde su, zaman ve düşük elektrik sarfiyatı için doğru tercih.
SJ 2000 TURBO DUO - Soğuk 200 Bar SJ serisi Turbo tetiksiz modeller 150-180-200-250 bar çalışma basıncı ile saatte 900 litre su debisine sahiptir.
SJ 2000 TURBO PLUS DUO - Soğuk 200 Bar Tetikli Kolay kullanım detayları ile yüksek verim, ve özel emniyet sistemi ile asgari ölçüde su, zaman ve düşük elektrik sarfiyatı için doğru tercih.
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Rotowash 2017.